Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Referensgrupp

ReferensgruppReferensgruppens uppgift är att:

  • Vara rådgivande om projektets framarbetade resultat
  • Successivt förankra resultatet i organisationen
  • Vid behov bidra med expertkompetens i arbetsgruppen

 

Ledamöter i referensgruppen

  • Elisabet Engdahl elisabet.engdahl@svenska.gu.se
  • Maria Sjöberg maria.sjoberg@history.gu.se
  • Ingmar Söhrman ingmar.sohrman@rom.gu.se
  • Lars Branegård lars.branegard@religion.gu.se
  • Lena Söderberg lena.soderberg@eng.gu.se
  • Åsa Abelin abelin@ling.gu.se
  • Cecilia Rosengren cecilia.rosengren@idehist.gu.se
  • Per Cornell per.cornell@archaeology.gu.se

Studenter/doktorander

  • Anna Ihr (arkeol) anna.ihr@archaeology.gu.se
  • Martin Persson/Karin Friberg martin.persson@history.gu.se/karin.friberg@svenska.gu.se
  • Grundstudenter
  • Péter Tóth humsek@ffs.gu.se
  • Sonja Pettersson sonja.pettersson@ffs.gu.se

 


Anteckningar från referensgruppens möte 080429(pdf)
Anteckningar från referensgruppens möte 080506(pdf)
Anteckningar från referensgruppens möte 080521(pdf)
Anteckningar från referensgruppens möte 080526(pdf)
Anteckningar från referensgruppens möte 080827(pdf)
Anteckningar från referensgruppens möte 080910(pdf)  Uppföljning av effektmål(pdf)

Sidansvarig: Eva Englund|Sidan uppdaterades: 2009-01-10
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?